Jūs esat šeit: Kursi, semināri, lekcijas Kursi un semināri 2013. gada novembrī

Kursi un semināri 2013. gada novembrī

E-pasts Drukāt PDF

Kad nu visi lielie dārza darbi apdarīti, kad dārzs vairs tikai apraugāms un kāds sīkāks darbs veicams, ir atkal brīvāks, kad laiku var veltīt, lai papildinātu savas zināšanas, iemaņas un prasmes. Novembrī atsākas dārza plānošanai, ierīkošanai un dārza darbiem darbiem veltītie kursi.

Rīgas dārzkopības un biškopības biedrības organizētos kursus, kas sākas novembrī, var apskatīt šeit.

Tiem, kam ir vēlme apgūt plašas zināšanas darzu veidošanā un ir iespējas šim nolūkam izbrīvēt piektdienas un sestdienas, ir vērts apsvērt Bulduru Dārzkopības vidusskolas piedāvāto “Apstādījumu veidošanas pamatkursu” apmeklējumu. Kursu programma atrodama šeit.

Arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valsts Lauku tīkla ietvaros organizēti semināri, kas var noderēt ikvienam ainavas labiekārtošanai lauku sētā.

6., 8.novembrī plkst. 10:00, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas nodaļā Madonā, Poruka ielā 4, notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra seminārs

“Lauku sēta – lauku tūrisms. Lauku ainavas veidošana un labiekārtošana”

“Dekoratīvie koki un krūmi lauku sētas apstādījumiem”

Svarīgākie aspekti lauku sētas apstādījumu ierīkošanā. Austrumu zonai piemērotākais koku krūmu sortiments. Dekoratīvo koku un krūmu pavairošana nelielos apjomos. Iepazīšanās ar koku un krūmu pavairošanu Kalsnavas kokaudzētavā un ZS “Igaijas”

Lektore: dendroloģe Aija Kaškure

Papildus informācija: SIA LLKC Madonas nodaļa, Anita Brosova 22006859, Anita Briška 28662917